bawełniane dresy damskie
Odzież plus size

Bawełniane dresy damskie w modnych stylizacjach

Bawełniane dresy damskie z ciekawymi dodatkami

Nie ulega wątpliwości, że to co charakteryzuje współczesnego mieszkańca Europy Zachodniej, to indywidualizm. Badania pokazują, że w ostatnim dziesięcioleciu radykalnie zmieniło się nasze podejście do mody. Obecnie nie kierujemy się już sztywnym kanonem, który określał co i jak należy nosić. Wydaje się, że teraz każdy sam jest własnym stylistą i krytykiem. Należy sądzić, że tak wyzwolone podejście do ubioru w znacznej mierze ukształtowały w europejskiej świadomości Stany Zjednoczone. Jak się okazuje według statystycznego Amerykanina, głównym celem ubrań powinno być zadowolenie i komfort noszącego. Z tego wynika, że bawełniane dresy damskie mogą z powodzeniem współgrać z torebką od znanego projektanta. Natomiast, szykowna kolia nie ma przeciwwskazań, aby dopełniała welurowe dresy.

Zmiana postrzegania dresów

Jest rzeczą interesującą, że wiele gwiazd show-biznesu promuje idee zmiany postrzegania dresu. Według nich, welurowa bluza nie jest już tylko elementem stroju sportowego. Bynajmniej. Postrzegamy ją współcześnie jako niezależny element garderoby, na równi z marynarką, czy kardiganem. Pewna znana aktorka wyznała w wywiadzie, że posiada w swojej kolekcji bardzo modne dresy damskie. Warto w tym miejscu dodać, że ich cena przypomina kreację od Couture. Dodała również, że z dumą prezentuje się w nich na licznych galach i eventach. Jej zdaniem z dresem doskonale komponują się pantofle na wysokim obcasie, które dodają nutę elegancji do całej stylizacji. Ponadto, jak sama przyznaje żadna inna suknia, czy kombinezon nie mogą równać się z dresem pod względem wygody.

Najważniejszy kolor

Popularna psycholożka mody doradza swoim klientom, aby kierowali się głównie doborem koloru. Według niej, nie tyle sam rodzaj ubrania ma znaczenie, co umiejętność kolorystycznej kompozycji. Zaleca niemieszanie z sobą więcej niż trzech barw. Ponadto, gładkie desenie są bezpieczniejsze od tkanin w kwiatki. Chodzi mianowicie o zmniejszenie stresu, związanego z różnymi figurami kobiet. Promowany obecnie na siłę kult szczupłej sylwetki może wpływać negatywnie na postrzeganie własnego ciała. Natomiast, odpowiednio dobrany deseń, pozwala na cieszenie się każdą stylizacją, niezależnie od budowy kobiety. Reasumując, komplet welurowy sprawdzi się zarówno z lateksową torebką, jak i z diamentowym naszyjnikiem. Jedyne o czym należy pamiętać, to odpowiednio dopasowany deseń i dobre samopoczucie.

Back To Top